Item code: CH26US627R9520E
Care Instructions
Traceability
Dyeing: Italy
Finishing: Italy
Tanning: Italy
Personalization
Shippings & Returns
Small Bracelet Hobo bag in braided leather
Colour: Boyish Brown Please select color
Select Size
Please note that the sizes below refer to French sizes and their conversions.
Estimated Delivery Date :
Carry this small Bracelet bag on the shoulder.
See Full Details
Please select a delivery date
Description
Product Details
Small Bracelet Hobo bag in braided lambskin with ornamental toucan handle
Main material: Lambskin
Main lining: Lambskin
Trim: Lambskin
Carry: Shoulder
- 1 main compartment
- Zip closure
Comes with a dust bag
- Width: 12.4" (31.5 cm)
- Height: 6.5" (16.5 cm)
- Depth: 4" (10 cm)
- Handle drop: 7.9" (20 cm)