Item code: CH26US627R9520E
Care Instructions
Traceability
Dyeing : Italy
Finishing : Italy
Tanning : Italy
Personalization
Shippings & Returns
  • Free standard shipping over 6 300 MYR
  • Standard shipping for orders under 6 300 MYR : 100 MYR
Small Bracelet Hobo bag in braided leather
RM 16,460
Colour: Boyish Brown Please select color
Select Size
Please note that the sizes below refer to French sizes and their conversions.
Estimated Delivery Date :
Carry this small Bracelet bag on the shoulder.
See Full Details
Please select a delivery date
Description
Product Details
Small Bracelet Hobo bag in braided lambskin with ornamental toucan handle
Main material: Lambskin
Main lining: Lambskin
Trim: Lambskin
Carry: Shoulder
- 1 main compartment
- Zip closure
Comes with a dust bag
- Width: 31.5 cm (12.4")
- Height: 16.5 cm (6.5")
- Depth: 10 cm (4")
- Handle drop: 20 cm (7.9")