Item code: CHC23UEK0155215
Care Instructions
Traceability
Personalization
Shippings & Returns
  • Free standard shipping over 2 400 NZD
  • Standard shipping for orders under 2 400 NZD : 40 NZD
Gayia eyeglasses
Out of Stock
Select a Colour: Dark Havana Please select color
See Full Details
Please select a delivery date
Description
Product Details
Round eyeglasses in recycled acetate
- Prescription friendly
- Chloé logo engraved on both temples
These eyeglasses come with a case and lens cloth
- Lens: 53 mm (2.3")
- Bridge: 17 mm (0.7")
- Temple: 145 mm (5.7")